- Добър ден! - Добър ден! - Малборо има ли? - Да. - Какво? - Има само леко... Все пак сме аптека!
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
На един циганин му умрял коня и той решил да го продаде. Подпрял го на една стена и почнал да го рекламира. Дошъл един купувач и почнал да се пазари с циганина. По едно време конят почнал да се свл...
Учителка пита ученик: - Призна ли си вкъщи, че имаш двойка? - Да, но вкъщи нямаше никой.
В час по история бе регистриран най-дългия сън - ученик заспа по време на 15-ти век и се събуди през 18-ти.
"Мисля, че не ме уважава.." - си помисли момичето отново препрочитайки sms на телефона си: "петя, върви на ...!". "Написал ми е името с малка буква!" си помисли тя.
SMS: "Включи си телефона!"
Циганка тича към телефонна кабина - Aло бързата помощ лий? - ДА! -Илати бързо, Симйончу глътна иглъта... Минават 10мин, циганката пак тича към телефона... -Ало бързата помощ лий? -ДА!...
- Кое може да бъде по-лошо от живот с жената и тъщата в един апартамент? - Живота в един апартамент с жената, тъщата и ипотеката.
И така не е зле!.. Помислих си аз, хвърляйки чехъл по котката, а улучвайки тъщата в челото.
Писмо до телевизията: "Уважаема редакция, моля ви, когато има важни новини да не ги пускате долу на екрана в течаща лента! Тъща ми мисли, че това е караоке и пее!!!"
Всяка вечер научавам от пет до десет начина за убийство на човек. Не, не съм маниак. Аз съм телевизионен зрител.
Кое е по-бързо от бягащ циганин с телевизор? Отговор: Брат му с DVD-то.
- За какво мислиш, скъпи? - Ей така, за нищо.. Тя (радостно). - И аз за нищо! Той (тъжно). - Лесно ти е на теб, нямаш акъл...
- Все още ли ме обичаш така безумно, мили мой? - Да, ти си ми най-скъпото съкровище, мила моя, и затова е крайно време да те закопая някъде.
- Омръзна ми от рекламите! Ето - "Жилет". По-добро за мъжете няма"... За мъжете най-добре е "ДА!"
Много лесно се планира отпуската. Шефът казва КОГА. Жената казва КЪДЕ.
- Скъпи, имам добра и лоша новина. - Почни с добрата. - Ще ни направят отстъпка в автосервиза.
Под прозорците на родилния дом: - Мичеее! Кво стана? - ЦСКА водят с 2:1, а аз още не съм родила!
- Скъпа, страхувам се, че почвам да оплешивявам... - Виждаш ли, даже собствените ти коси с теб не издържат!
Как да докажа на жената, че Катя-Анал в контактите ми е Екатерина Иванова от отдела на анализаторите.