Черен хумор

- Защо плачеш? - Ми казаха ми, че съм имала малки цици... - Хич да не ти пука на дебелия гъз... Няма смисъл да си мокриш мустака за глупости!!

Черен хумор

"Държиш се толерантно, учтив си, любезничиш, търпиш, но на края на хората просто им се дояжда к*р!"

Черен хумор

- Ако някой много те ядоса му напиши писмо, в което казваш, всичко което те е ядосало, после го изгори... - Добре, а с писмото какво да правя?

Чапай и Петка

В банята Петка трие гърба на Чапаев: - Чапаев, потникът ти се показа, а ти беше казал, че си го загубил.

Цигани

Срещат се двама цигани: - Ти за колко гласува? - За двадесет лева. - Минал си се, аз за петдесет.

Цигани

Все повече пада възрастта на уличните крадли. Какъв е извода? Носете си парите във възможно най-високите джобове. Така все някакси ще забележите когато некое циганче се покатери на стълба до вас.

Цигани

Двама цигани в сладкарница: - Две швепси. - Жълт или бял? - О, няма смисъл!

Цигани

- Защо циганинът като си ляга, слага два камъка до възглавницата? - Единият - за да угаси лампата, а другият - да провери дали е затворил прозореца.

Цигани

На улицата свири циганче на цигулка, минава покрай него възхитен човек и му казва: - Момче ти си Паганини, Вундеркинд, Виртуоз! Циганчето го гледа не доразбиращо… - Ти па щото си много убав.

Хладилник

- Що е скопен хладилник? - Хладилник, на когото са отнели и последните две яйца!

Хляб

Вaмпир влиза в хранителен магазин посред бял ден с гръм и трясък и вика на продавача: - Дай бързо един хляб! Продавача гледал, гледал и накрая питал: - Абе, как така хляб? Та ти си вампир! За ка...

Ученически

Единствените, които подкрепиха стачката на учителите били учениците... за да не учат.

Ученически

- Мамо, в училище всички ме дразнят, че съм бил алчен! - Кой точно? Имена? - За пет лева ще ти ги кажа всичките!

Ученически

(учителски бисер): - Въпроса ми сега е към този чин... А, ама той вече си е сложил раницата на гърба и се готви да си ходи!

Ученически

Учителят разяснява на учениците правилата на добрия тон: - По стълбището мъжът винаги върви пред дамата. Може ли някой от вас да ми каже защо? - Защото дамата не е длъжна да знае на кой етаж живее...

Ученически

Учител прави забележка на ученик: - Иване, не се плези че ще се разболееш. - От какво ще се разболея господине? - От рязка болка в челюстта и сътресение на мозъка.

Ученически

- Децата, които се учат за 4, 5 и 6, попадат в рая. А които се учат за 2 и 3 - в ада! - Госпожо, живи не завършват ли?!...