- Защо плачеш? - Ми казаха ми, че съм имала малки цици... - Хич да не ти пука на дебелия гъз... Няма смисъл да си мокриш мустака за глупости!!
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
"Държиш се толерантно, учтив си, любезничиш, търпиш, но на края на хората просто им се дояжда к*р!"
- Ако някой много те ядоса му напиши писмо, в което казваш, всичко което те е ядосало, после го изгори... - Добре, а с писмото какво да правя?
В банята Петка трие гърба на Чапаев: - Чапаев, потникът ти се показа, а ти беше казал, че си го загубил.
Срещат се двама цигани: - Ти за колко гласува? - За двадесет лева. - Минал си се, аз за петдесет.
Ти си циганин, ако не правиш разлика между ХАпетит и Хепатит.
Все повече пада възрастта на уличните крадли. Какъв е извода? Носете си парите във възможно най-високите джобове. Така все някакси ще забележите когато некое циганче се покатери на стълба до вас.
Мангал пада от 10-ия етаж и… Кво ти пука?!
Двама цигани в сладкарница: - Две швепси. - Жълт или бял? - О, няма смисъл!
- Защо циганинът като си ляга, слага два камъка до възглавницата? - Единият - за да угаси лампата, а другият - да провери дали е затворил прозореца.
На улицата свири циганче на цигулка, минава покрай него възхитен човек и му казва: - Момче ти си Паганини, Вундеркинд, Виртуоз! Циганчето го гледа не доразбиращо… - Ти па щото си много убав.
- Що е скопен хладилник? - Хладилник, на когото са отнели и последните две яйца!
Вaмпир влиза в хранителен магазин посред бял ден с гръм и трясък и вика на продавача: - Дай бързо един хляб! Продавача гледал, гледал и накрая питал: - Абе, как така хляб? Та ти си вампир! За ка...
Единствените, които подкрепиха стачката на учителите били учениците... за да не учат.
- Мамо, в училище всички ме дразнят, че съм бил алчен! - Кой точно? Имена? - За пет лева ще ти ги кажа всичките!
(учителски бисер): - Въпроса ми сега е към този чин... А, ама той вече си е сложил раницата на гърба и се готви да си ходи!
Учителката: - Разбра ли какво казах? - Да, кога?
Учителят разяснява на учениците правилата на добрия тон: - По стълбището мъжът винаги върви пред дамата. Може ли някой от вас да ми каже защо? - Защото дамата не е длъжна да знае на кой етаж живее...
Учител прави забележка на ученик: - Иване, не се плези че ще се разболееш. - От какво ще се разболея господине? - От рязка болка в челюстта и сътресение на мозъка.
- Децата, които се учат за 4, 5 и 6, попадат в рая. А които се учат за 2 и 3 - в ада! - Госпожо, живи не завършват ли?!...