Между старци: - Пешоо, ти колко килограма тежиш? - Ами с очилата 60 килограма - отговаря Пешо. - А без очилата? - Ми не знам, не мога да видя.
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
Двама приятели се срещнали. Единия попитал: - А бе, Пешо да не умрял? - Що? - Ми гледам погребват го нещо!!!
Трима старци решили да си направят оргия. Единия казва: -Пешо, ти ша донесеш пиенето. Ваньо, ти ша донесеш курвите. Един се обажда: -Добре де ние ша донесем пиене и курви ,а ти ко ша донесеш?...
Двама старци седели на една пейка в парка. Единия попитал: - Пешо, какво четеш бе? - Не знам. - отговорил другия. - Е как, нали четеш на глас бе? - Е да, ама нищо не чувам.
Пернишко мохито - голяма ракия с накълцана малка маруля вътре. Наздраве!
Пернишка панелка... На първия етаж някой киха... От втория се чува: -Наздраве, комшоoo! А от третия се провикват: -Ееееее, п***рас'ии... сами си пиете aaa?!
Психиатъра: - Бихте ли казали още веднъж симптомите на щастливия човек.
Принцът чакал писмо от любимата две седмици… Най-накрая дошъл очаквания гълъб и носи… СПАМ!: "точа мечове изгодно"
- Мамо, а защо са им на учителите цветя за 15-ти септември? - За да мислят, че имат празник.
14 февруари. - Скъпа, честит празник! - Не ме ядосвай от сутринта!
Навръх Коледа едно малко момиченце се загубило в мразовитата, тъмна гора. Но, разбира се, както всяка коледна приказка, и тази има щастлив край - никой не разбрал, и коледният празник в селото си...
В детската градина щяло да има маскен бал. Децата си говорят: - Аз ще се облека в бяло, като кокиче! - А аз ще се облека в жълто - като слънце! - А аз в цветно - като дъга! Едно момченце г...
По празниците един петел решил да отиде в града! Там всичко му харесвало и докато гледал по витрините видял пилета на грил и се замислил... Изведнъж се сетил и си казал: - Брей, аз се чудя къде са...
Принцип на Народното събрание: Незнанието на законите не освобождава от законотворчество.
- Какво правели с близнаците в Съветския съюз? - Единия го изпращали в космоса, а другия го показвали, че се е върнал.
- Ало, Софийска община ли е? - Да. - Какво стана с боклука? - Влезна в парламента. - Не за този, за кофите с боклука питам защо пак са пълни.
Новини: Фидел Кастро заяви, че няма да се кандидатира за втори 50 години.
След успешно проведената евро-психотерапия, този път гладния луд не си даде зелника на преялия.
- Ще гласуваш ли? - Все ми е тая. - Кое ти е "все ми е тая"? - Кой ще краде.
Борбата с малките кражби у нас е безсмислена, затова пък борбата с големите кражби е само мислена.