Студентката Моника разказва на по-малката си сестра: - В моето общежитие се правят такива неща, за които никога не бих се досетила, че са възможни, ако самата не участвах в тях.
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
Мъжът ми има рога въпреки, че не му изневерявам. Той просто си е говедо!
- Как си? - Като реле за време - постоянно изключвам.
Пускат Големия Маргин. Сега малкия седи сам в килията си и пита: "Абе, къде е батко?"
Хелоуин. - Супер! Ще си купя пиратска превръзка за окото! - Не се излагай, купи си лицензирана!
- Тате, дай десет стотинки. - За какво са ти? - За да ти е гузно, че детето ти има само десет стотинки.
В хотела, в който съм в момента има следния надпис на сешоара в банята: "Please do not use while bathing" сиреч, "Моля не ползвайте докато се къпете". Ама как може такова нещо аз непременно държа...
– Къде ще ходиш на почивка? – Преценявайки бюджета си реших, че не съм уморен.
Как се познават кореняците софиянци? - По жълтото паве в кацата със зеле.
Десантчик пита командира: - Какво ще стане, ако не ми се отвори парашута? - Ще се приземиш първи.
Заседание на съда: - Убитият е бил убит с кръгъл, тъп предмет... Обвиняемия: - С глава го ударих.
Физикът Фаренхайт изобретил нов уред и го нарекъл “Живачен термометър”. Щастливата идея да използва откритието си за измерване на телесната температура му дошла по-късно, когато го докладвал в Акад...
Чудо е когато Ням каже на Глух, че Слепеца е видял Еднокрак да тича.
- Лодка 99, не се приближавай до шамандурата! Лодка 99, казах далеч от шамандурата! Лодка 99, връщай се ! - Ама ние имаме само 72 лодки. - Хм, Лодка 66, проблемче ли имате?
В бижутерски магазин: - Колко струва тази огърлица? - Сто хиляди. - Ау... кошмар. А онази гривна? - Два кошмара.
- Щастлив ли си? - Някога да си виждал нещастен идиот?!
Роди ме, мамо, тъпа, пък аз сама ще се изруся!
Цирк. Излиза конферансието. - А сега, ще видите едно чудо - момчето с феноменалната памет! И момчето излиза. - А сега момчето с феноменалната памет ще опикае първите 2 реда! Всички зри...
- Защо разбихте магазина? - Защото имах проблем! - Какъв? - Ключов...
- Ало, здрасти. Удобно ли е да говориш? - Ами не, със SAMSUNG съм!