Пияният Степанович спира такси и пита шофьора дали е свободен. - Свободен съм. - Ами слез тогава да пийнем заедно!
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
- Колко често пиете алкохол? - Повече от веднъж седмично. - И по-конкретно? - Седем пъти седнично.
След дълъг запой някакъв пияница се обажда на "точно време" по телефона. Слуша го известно време и изкрещява: - А месеца? Кой месец бе?
Днес началника го няма. Късмет - не съвсем и ракия няма!
Полицаят: Господине, айде моля Ви се, излезете от колата! Шофьора: Не мога, брат, пиян съм, влез ти…
- Как се казваш? - Вечер простак и пияница, на сутринта слънчо, а през деня Уалид.
Двама варят ракия и единият казва: - Братчед, давай да се стягаме, че казанът взе да ни насмогва!
- Нощна граблива птица със 6 букви? - Барман.
- Скъпа, нали се разбрахме, че няма да станеш щастлива, като разваляш чуждото щастие? - Миличък, не съм ти пипала аз ракията, заклевам се!
С какъвто се събереш, с такъв ще се напиеш!
- Кой ви е любимият сок? - Жлъчния - не мога да живея без него.
- Измитай се! - крещи жената на съпруга си, прибрал се в 5 сутринта пиян. Той трескаво грабва метлата и почва хаотично да мете.
Лоша сутрин - това е, когато всички сте пили заедно, а на работа си само ти.
- Здрасти Бай Гошо, как е, биваш ли? - Абе, бивам, ама преди 5 години от всеки джоб вадех презeрвативи и пиех ракия, а сега във всеки джоб намирам носни кърпички и пия чайчета.
Тя беше хубава... умна... приказна... Мамка му, за какво ми трябваше да изтрезнявам.
След произнасянето на тоста "Един път живеем!" някои започват да вършат такива неща, че шансовете им да доживеят до сутринта рязко се съкращават.
- Краси, мила, бъди ми съпруга, моля те!!! - Аха... Утре ще изтрезнееш и ще размислиш... - Мила, кълна се, няма да изтрезнея!
С ракия и мезе не се слабее, ама са ми слабост!
Питат кварталната пиянка. - След бутилка водка можеш ли да работиш? - Да. - А след две бутилки - Мога! - А след тях? - След тях не мога да работя, но мога да ръководя.
Двама приятели се срещат след як запой. Единият казва: - Вчера явно доста сме се наквасили,щом днес разправят,че си тичал по улицата и си търкалял някакво буре. - Така беше. - А аз къд...