Пиянски

Организатор на сватби: - Не трябва да се слагат масите под буквата "П". - Защо? - Защото след третия тост за гостите става лабиринт.

Пиянски

Двама алкохолици си говорят.Единия пита : - Днес закусвал ли си нещо ? - Нито капка. - отговаря му.

Пиянски

Време е вече да се замисля, къде да изкарам нощта на 31-ви декември срещу втори януари.

Пиянски

Среща на класа. - Помниш ли Иван? - Разбира се. - Той сега работи като стриптизьор. - Нищо чудно, той в училище казваше:"Ще дойде време, на всички ще им покажа!"

Пиянски

- Вчера късно вечерта се връщам към къщи, и от някъде точно пред мен изскочи един пиян. - Какъв ужас! - Не можеш да си представиш, той каза абсолютно същото...

Пиянски

Чарли: - Алкохолът е отрова. Джейк: - Тогава защо пиеш? Чарли: - Защото вътре в мен има неща, които искам да убия.

Пиянски

Защо трябва да се напиеш и да шофираш, като можеш да се напушиш и да летиш?

Пиянски

Късно през нощта солидно пийнал гост на хотела крещи на администратора: - Ей, портиер, не работи ли асансьора? - Простете, господине, но асансьорът е наред, само че вие стоите в телефонната ка...

Пиянски

Бирата е най-великото изобретение. Колелото също не е зле, но не върви с пържени картофки!

Пиянски

- Скъпи, забравих да купя хляб. Ще отидеш ли? Връща се след малко с хляба и бутилка ракия. - Скъпа, няма да повярваш! Пак нямаха да ми върнат.

Пиянски

Борбата с организираната престъпност напредна... До пиенето на една студена вода заедно...

Пиянски

- Знаеш ли какво е аперитив? - Мисля, че зная, но все пак ми кажи. - Това е началото на големия запой!

Пиянски

- Можете ли да ми кажете къде бяхте в нощта на 4-и срещу 5-и април? - Разбира се! Бях тук в полицията и ви обяснявах къде съм бил в нощта на 23-и срещу 24-и март.

Пиянски

Позвъняване посред нощ в изтрезвителя: - Докараха ли при вас Иванов? - Не са. - Няма и да го докарат, днес си поркам у дома!

Пиянски

Иван Славков - Батето на коледния коктейл на ЦСКА в "Континентал Плаза": - Това тука (посочва напитките) е само реквизит. След малко чакаме да донесат и супата, нали сме при чорбата.