Разни

"Някои хора разправят за мен, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в един буркан със спирт на бюрото си." (изказването се приписва на Сти...

Разни

Сакатлиев влиза в магазин и казва: - Извинете, имате ли маратонки 45-ти номер? - Да, заповядайте! - Две леви, ако обичате.

Разни

Защо смяната към лятно часово време я правят така, че да губим един час сън, а не един час работно време?

Разни

Дъхът ти е толкова лош, че хората предпочитат да ти дишат пръднята!

Разни

Бойко Боросов не чете книги. Той ги държи в ръцете си, гледа ги втренчено, докато не получи нужнта му информация.

Разни

Защо перем хавлиите си за баня... та нали от банята излизаме чисти!?

Разни

Летели си две врабчета. Изведнъж едното свило в лево, а другото свило едно арматурно жeлезо.

Разни

В час по немски: - Госпожо, може ли до тоалетната? - Ми какво прави цяла ваканция?

Разни

Часовия: - Стой! Кой идва? - Свой с бутилка. - Бутилка стой, свой минавай.

Разни

Съдията сърдито: - Следващия, който наруши тишината в залата ще бъде незабавно изпратен вкъщи! Подсъдимият: - Ура!

Разни

Аз пия, пикая и се усмихвам. И после пак - пия, пак пикая и пак се усмихвам. Да ви кажа ли защо? Защото имам вроден кретенизъм.

Разни

- Извинете, откъде взехте тези кренвирши? - От магазина отсреща. - Имаше ли много хора? - Не! Дори продавача го нямаше.

Разни

- Аз съм вдовица. - А пък аз съм вдовец. - О, колко мило от ваша страна!

Разни

Една гарга летяла, летяла блъснала се в един стълб и казала: - Ебати кьоравия стълб.

Разни

Основен закон на органичната химия: Ако смесиш 1 кг. мармалад с 1 кг. лайна, получаваш 2 кг. лайна.