Седи един човек високо в клоните на дърво... Минава някакъв отдолу и го пита: - Крила от Редбул??!! - Не - вика онзи - шубе от питбул!
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
Слепият казва на глухия: -Ееей, видях те, че подслушваш!
Вчера седнах да си събера мислите, но нито една мисъл не дойде на това събрание.
Британски учени са доказали, че лежането сутрин в затоплено легло е полезно за здравето.
Цецо: - Имам шест апартамента за саниране, ама тази програма не може ли да почака поне четири години?
- Има ли нещо по-хубаво от това да чуеш "Обичам те?" - Има... "тррррр" - звука на банкомата, който ти брои стотаци!
- Днес, драги ученици търсим синоними на така популярното напоследък положение "Обвързан!" - Аз започвам с "оВързан." Кой е следващият? Кой там вдига ръка? - "Прецакан." - Други?
Отишъл ловецът в гората и видял една пералня. Вдигнал пушката, прицелил се, стрелял по нея и тя гръмнала. Продължил нататък и видял втора пералня. Вдигнал пушката, прицелил се, стрелял по нея и тя същ...
Срещнах жената на моите мечти. Е няма такива дебилни мечти...
Питат радио Ереван: -Как от сряда вечерта примамват котките в Разград? -Пис, пис! Моци, моци!
Въпрос към радио "Ереван": - Има ли лек против влюбване от пръв поглед? Отговор на радиото: - Има! Втори поглед!!!
Питат радио Ереван: - Русия ще влезе ли в НАТО? - Ако се налага, ще влезе. Чак до Белгия ще влезе ако трябва.
Пристигнали японци в Съветския съюз в завод за камиони. Питат работниците: - А защо вашите камиони има три оси и толкова големи гуми? - Това е за по-добра проходимост - отговорили работниците....
Циганче към работник: - Чиче, няма ли да ядем, бе? Обед е. - Ще ядем, ама не всички... - Що бе, чиче, ти не си ли гладен?
- Здравейте! Бих искал да се видя с вашия шеф. - За съжаление няма да може - няма го! - Как го няма, преди малко го видях! - Той вас също!
Искате нова самоличност? Без пластична операция? Нови документи? Заповядайте в 3-то РПУ!
- Защо на Темида са й завързани очите? - Срам я да погледне в очите, когато взима рушвети.
- Защо някои чиновници живеят в такъв разкош? - Най-вече поради липса на доказателства.
Преди ти се ходеше поне два пъти в месеца на работа. А после въведоха банковите карти.
Казино... Ранно утро. Засукана мацка приближава към рулетката: - Искам да играя, но имам едно уточнение - върви ми, когато играя гола. Може ли?... - Разбира се! - събужда се крупието. Дамата се...