Двама си говорят за една мацка в бара. Единият пита другия: - Копеле, тая дали е к*рва? - Е как да не е! Тая като я погребат някой ден, ще и напишат на надгробната плоча, че си ляга сама за първи...
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
За домашно, учителката даде на децата да напишат за Цезар. В резултат, тя получи най-разнообразни рецепти за прочутата салата.
Циганите масово почнали да отглеждат спанак, защото, чули по телевизията, че в него има желязо.
Бездомници организират протест против новите технологии. По техните думи... в кашон от LCD телевизор не може да се живее.
- Моят баща винаги е бил с голям авторитет за мен със своя черен колан! - По карате? - По задника ми!
- Скъпа, защо не ми каза, че си такава кучка? - Изненадаааа!
Пенсионери се питат: - Наборе, чукаш ли, чукаш ли? - Абе, чукам, ама много ми се криви гвоздеят.
- Коя част от тялото е най-напрегната по време на мастурбация? - Ушите - слушаш да не би да дойде някой.
- Когато съм със съпругата, се чувствам като пират на абордаж. - Защо? - Все ми е подвит като кука.
Животът е заболяване, предаващо се по полов път, със стопроцентов летален изход.
Звъня на моя и го питам: - Скъпи, ти много ли ме обичаш? А той ми отговаря: - Купувай, скъпа, купувай…
- Имах едни мечти Пег? - Какви Ал? - Нямат значение от както съм с теб ...
Ай сиктир, бе! Ше я гона, ше я мола, китки ше и купувам, че и бонбони… Бунак! Кат стане на читирсе сама ше ми дойде!
Футболистът А.А. беше уличен в приемането на забранени препарати, след като заявил, че повече не иска да е полузащитник, а иска да е морски пират.
Нашите олимпийци все още има за какво да се борят - за място до прозореца за връщането със самолета.
Треньор към футболист: - Твоята игра ми доставя голямо удоволствие. - Преувеличавате, лошо играя. - Затова пък смешно.
20:00 - Скъпи, кое e по-важно за теб - аз или футбола??? 21:50 - Ама разбира се, че ти!
"Бях на среща на випуска. Ужас! Едни подпухнали, небръснати лица, едни торбички под очите, едни бирени коремчета... А мъжете изглеждаха още по-зле."
– Ела у нас… – Имаш нещо за ядене? – Родителите ми ги няма вкъщи. – Ще се върнат с ядене ли?
- Щастлив ли си? - Ако щастието не е в парите, то да!