- Какво си купил!? Пратих те за киви, а ти картофи си взел! - Кво съм виновен! Аз заради цената съм ги объркал!
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
Може би Бог иска да срещнеш много неподходящи хора, преди да срещнеш подходящия, затова когато това се случи, бъди благодарен.
Ученичка от 5 клас в час по английски: - Wath vremeto tam? (What is the weather there) - Suuno! (Sunny)
Никога не удряйте човек с очила - използвайте юмруците си!
Бъдете внимателни и хладнокръвни. Да имаш студена глава е също така необходимо, както и да имаш горещо сърце. Дж. Лебок
Един удар на съдбата не значи нищо, лошо ще стане ако те вземе за боксова круша!
По-добре е да изгубиш няколко битки воювайки за мечтите си, отколкото да бъдеш победен без да знаеш за какво си се борил.
- Госпожо, може ли да затворите прозореца, защото много ми духа? - Методи, хората си плащат да им духат, а ти се оплакваш!
Ученически: - Той бил бедна душица - имал само едни гащи на гърба си.
Може да знаете петнадесет чужди езика, но българския винаги ще ви е нужен - я ще се спънете, я ще се ударите.
Като видя, че някой ме е разприятелил и ми става едно приятно… Все едно да се прибера в къщи и да видя, че боклукът се е изхвърлил сам!
Гледам някои хора и си мисля – изтървали са ги щъркелите, изтървалиии!
Момичета, ако баща ви е милионер, няма смисъл да си увеличавате гърдите.
Днес е световен ден на мъжете честито на всички мъже и имам една питанка към тях: Бихте ли ми казали този към кого спада?
- Кога ти е рождения ден? - На пети октомври. - Коя година? - Всяка година.
- Вчера срещнах Галина и тя ми каза, че си и казала моята тайна, а ти казах да не казваш никому. - Каква е гаднярка! А, аз й казах да не ти казва, че съм ти казал. Виж сега. Тя ми каза да не ти казва...
Из учебника по математика за 1ви клас: - Мария има две праскови, а Деси - две дини. Коя от двете е фолк звезда?
Писна ми от всичко! Събрах си нещата и си тръгнах. После се сетих, че живея сама и се върнах.
Преди да правите каквото и да е, намерете някой, който да ви е виновен.
Женската логика е като лицензно споразумение – нищо не ти е ясно, но си принуден да се съгласяваш.