Аутопсията показа - трупът е спал!
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
Какво получи момчето без ръце за коледа? - Ръкавици..... шегувам се, още не е отворил подаръка.
- Ех, наборе, лоша работа… Нещо май кръвотечението ми се е обърнало. - Как така? - Ами едно време стигаше само жената да ме погали по косата, и оная ми работа ставаше. А сега като ме погали по...
Двама старци се оплакват един на друг: - Имам артрит, радикулит, склероза, Паркинсън, камъни в бъбреците, астма… - А стига бе, има ли нещо дето да го нямаш? - Да, зъби нямам.
Английския хумор е произлязъл от... лошия превод.
Нареждане в предприятие: "Във връзка с обявения траур, всички монитори да се превключат на черно-бял режим".
Лете под сенки, зиме по седенки. Е, не! Лете под радиоактивен пек, а зиме на тротоара при минус 25 градуса ли искате?
- Александрина, на дъската! – Но защо аз? – Добре, тогава по азбучен ред. Александрина, на дъската!
В три часа през нощта звъни джиесемът на Учителката: - Ало, госпожо Петрова, обажда се бащата на ваш ученик. Спите ли?? - Да, разбира се! - А ние учим за Контролното, да го е*а!
Слави се връща на 9 юли. Знаете ли какво си говорят шефовете на Нова Телевизия? "Пази, боже, сляпо да прогледа!"
Циганите масово почнали да отглеждат спанак, защото, чули по телевизията, че в него има желязо.
SMS - гласуванията по телевизията позволяват да се отчете точния брой на идиотите в страната.
Формула за идеален семеен живот: мъжът трябва да отделя в леглото на жената толкова време, колкото тя е отделила за приготвянето на храната му.
Знания по полов път не се предават, но изпити се взимат.
- Мамо, разкажи ми приказка! - Еротична ли? - Не, страшна! Че миналия път не успях да заспя!
Хората винаги си мислят, че ако пишеш добре, то е, защото ги мамиш или пък не си достатъчно демократичен, за да пишеш толкова лошо, колкото всички останали.Гор Видал
(Разговор по мобилен телефон) - Здрасти, как е? - Извинявай, но съм много зает, не мога да говоря. - А, какво правиш? - Изпълнявам съпружеският дълг. - Ама ти не си женен! - Изпълняв...
– Мило, женени сме повече от 30 години и ти вече не си никак романтичен! – Скъпа, ще ти подаря една незабравима нощ… само да си доям боба…
– Мило, колко ме желаеш? – Погледни нагоре, преброй звездите и ще разбереш! – Ама, ден е! – Е, заеби...
- Муцка, муцка, за да издържи любовта ни с любимия, ще трябва да си направим бебенце. - Да издържи любовта Ви, или той да "издържа" теб! - позачудила се другата.