"
След третата ракия… оптимистите и песимистите си сменят ролите.
166 прегледа
Потресаваща фигура - това е, когато има какво да потресеш!
Само с мълчание събрах достатъчно гласове - к'во ли ще стане ако си отворя устата?
Защо качеството "тъп" почти винаги върви в пакет с качествата "амбициозен" и "упорит"?…
Скъпи момичета, искате ли да видите реалния живот на жената? Изгледайте филма за Пепеляшка отзад - напред…
Американците мислят, че глад е, като се храниш с консерви.