"
35 джентълменски обиди



1. Всяка прилика между вас и човека е чиста случайност!



2. Винаги ли сте толкова глупав, или днес е по-особен случай?



3. Какво мислите за човешката раса от позицията на аутсайдер?



4. Изпитвам непреодолимо желание да ви фрасна един в лицето, но пък защо да ви правя услугата да ви разкрасявам?



5. В крайна сметка у вас има поне едно положително нещо. И слава богу, то не е толкова страшно както лицето ви!



6. Умът не е всичко. А във вашия случай си е направо нищо!



7. Внимателно, не позволявайте на мозъка да влезе в главата ви!



8. Харесвате ми. Но пък хората казват, че имам отвратителен вкус.



9. Вашите родители никога ли не са ви молили да избягате от вкъщи?



10. ако изглеждах като вас, щях да дам родителите си под съд!



11. Не се притеснявайте. Много други хора също не умеят нищо!



12. Не се засягайте, но да не би да работите „разпространяване на невежество”?



13. Продължавайте да говорите, все някога ще успеете да кажете нещо умно!



14. Нима все още обичате природата като се има предвид какво ви е причинила?



15. Хора като вас не растат по дърветата, те се люлеят на тях.



16. Вашият ум работи на принципа на механиката и това не е добре за вас, защото често забравяте да застанете с гръб към вятъра.



17. Разумът ви е като желязна ключалка, която винаги се захлопва при опит да намери правилен отговор!



18. И вие сте част от природата, но очевидно не най-добрата й част.



19. Мислите? Това е нещо ново!



20. Е, в крайна сметка, когато най-сетне се свечери, може би ще изглеждате по-добре!



21. Вие сте живото доказателство, че човек може да живее и без мозък!



22. Толкова сте безличен, че когато завали дъжд, научавате за това последен.



23. Как се озовахте тук? Мислех, че вечер затварят зоопарка!



24. Какво търсите тук? Нима някой е забравил клетката отворена?



25. Не се опитвайте да откриете нещо в главата си, тя е празна!



26. Убеден съм, че не бихте искали да се чувствате така, както изглеждате!



27. Здравейте! Аз съм човек! А вие, какво сте?



28. Не мога да говоря с вас сега, защото не ви виждам и не вярвам да ме приближите достатъчно в следващите 10 години?



29. Не искам да ми обръщате другата си буза – уродлива е.



30. Не зная кой сте, но по-добре е да не ви е имало.



31. Не зная какво точно ви прави толкова глупав, но наистина работи!



32. Не мога да си спомня името ви и, много ви моля, не ми помагайте!



33. Възможно е да сте се родил глупав, но защо имате рецидив?



34. Зная, че не сте толкова глупав, колкото изглеждате. Това просто е невъзможно!



35. Питате ме как съм? Не толкова добре, колкото бих искал, но и не толкова зле, колкото на вас ви се иска.
126 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Глупави

Двама канибали си говорят: - Знаеш ли, приятелю, колко ми е гнусна тъщата! - Глупак, яж само гарнитурата.

Глупави

Говорят си двама приятели: - А аз пък моя син го кръстих Майбах! - Ама си глупак... - За това пък имам Майбах!

Глупави

Иванчо си счупил крака. Разказва на доктора: - Аз съм жертва на порнографията. - Как така? - Баща ми има глупавия навик да си крие мръснишките списания най-горе в библиотеката. Исках да си взема...

Глупави

Реших да направя омлет, само че стана кафяв и вони направо, изгорих ли го? А жената ми се кара: - Глупак! Кой прави омлет с шоколадови яйца?!!

Глупави

В лекарския кабинет влиза мъж с подута ръка: - Докторе, ръката ме боли много! Може да е пукната или счупена. - И очите ли те болят? - Не, само ръката... - А онази работа не те ли боли? - Не!...