"
Ако пострадам на фирмения банкет, това трудова злополука ли е?
146 прегледа
Свикнах в шоколада да няма шоколад. В колбасите да няма месо. В бензина да няма бензин. Но не мога да свикна, че в хората няма хора!
Учете латински. В Ада никой няма да разговаря с вас на английски.
Доброто винаги побеждава злото. Значи, който побеждава е добър.
Ако се опиташ, имаш два варианта: ще се получи или няма да се получи. А ако не се опиташ, то имаш само един вариант.
- Скъпи, какъв бански да си купя - цял или на части? - Цял, с дупки за очите.