"
Ако се събудя посред нощ - значи някой ме е събудил. Ако някой ме е събудил - значи е нещо спешно. И така, котарако, слушам те!
134 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Животни

Надпис в студенската менза: 'Уважаеми студенти, умоляваме ви да не хвърляте кюфтетата! Вече три кучета умряха.'

Животни

Ако наблюдаваме маймуните известно време, оставаме с впечатлението че те всъщност знаят, как да станат хора, но не искат.

Животни

Заекът, вълкът и хамстерът решили да избягат в Китай и преди да минат границата заекът казал: - Вижте тези ще познаят, че не сме китайци. Дайте, да си сменим имената! - Добре, как ще се кръстим? - п...

Животни

- Интересно ми е, как ли къртиците се ориентират под земята на къде да копаят? - Имат отличен слух, с него се ориентират къде растат морковите. - А за какво са им моркови? - Полезни са за зрение...