Сестрата: Не, изгубила ли се е?
Сестрата: Не, изгубила ли се е?
Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Днес моят ми предложи брак и каза: - Ще живееш както в рая! - Чудя се, какво ли ще рече това! Боса, гола и само на ябълки?!
- Скъпа трябва да ти кажа нещо... Когато веднъж бях в гората... - Давай накратко! - Син на три години.
Достигнах възрастта, в която половината от моите познати се оплакват от семейството, а другата половина - от липсата на семейство.
Съдия се обръща към един от свидетелите по бракоразводното дело: - Господине, вие женен ли сте? - Не, ваша милост, аз просто така си изглеждам...
Вечер. Лунна светлина. Парк, природа, пейка... На пейката - той и тя. Друга вечер. Парк, природа, пейка... На пейката - той, но друга тя. Следваща вечер. Парк, природа, пейка... На пейката - същ...