По едно време едната видимо неспокойна,попитала другата:
-Как мислиш,аз отровна ли съм?
-Ами,отровна си,разбира се!
-Спукана ми е работата!
-Защо,колежке?
-Прехапах си езика!!
Обява във вестник: 'Търси се изгубено трикрако куче. Отличителни белези: като пикае - пада.'
Пътува момиче в автобуса, на коленете й котка. Тя гали котето. Младеж, стоящ до нея казва: - Бих искал да съм на мястото на това коте! Момичето: - Не мисля, че ще ви хареса. Водя го за кастриран...
Седяло си едно котенце на пътя и минавала една крава. - Я какво си мъничко пък имаш мустаци!-възкликнала кравата. - А ти какви големи цици имаш, пък не носиш сутиен - отговорило котенцето.
Две кучета си говорят. Едното пита другото: - Какво става? Има ли нещо ново? - В края на улицата сложиха един стълб. - Значи трябва да се полее.
- АЛО! Зоополиция!? Вкъщи влезе скункс! - Без паника. Вземете хляб, направете пътечка от трохи и той по пътечката, по пътечката и ще си излезе… Второ позвъняване: - АЛО! Направих точно както казахт...