"
Един габровец отива до съседа и му казва:

- Комшу, голям проблем. Имам 15 гости ама само 10 стола, ти имаш ли свободни столове.

- Да.

- Идеално, значи ще ти ги пратя ония петимата.
124 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

България

Кой как отива на рожден ден? Англичанинът: с достойнство. Французинът: с торта. Руснакът: с водка. Българинът: с приятели. Кой как се връща от рожден ден? Англичанинът: с достойнство...

България

Попитали радио Ереван: - Ще приемат ли в България закона за конфискуване на незаконно придобитото имущество все пак? Радиото отговорило: - Няма да бъде приет поне докато Симеон Кобурготски е на...

България

В България една фирма се нарича "дъщерна" най-често в буквалния смисъл, защото принадлежи на дъщерята на шефа на основната фирма.

България

- Какво е "икономическа реформа" в България? - Представи си, че са ти свалили якето, дали са ти в замяна фланелка и ти казват: "Честито палто!"