"
Говорят две приятелки:

- Ти това лято, какво ще правиш ?

- Смятам да отскоча на морето на стоп.

- А не те ли е страх сама ?

- Не освен едно нещо.

- И какво е то ?

- Как мислиш, ако вземат та ме изнасилят, дали ще ми свалят чорапите ?

- Едва ли, защо ?

- Тогава, ще си скрия парите в чорапите, за по-сигурно.
123 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Лято

Жител на Архангелск пристигнал през септември на Черноморието и се съблякъл на плажа. Като видели колко е бял го попитали: - Вие нямахте ли лято тази година? - Имахме лято, но този ден бях...

Лято

Една тухла се катерила по една сграда, видяла един календар и го попитала: - Колко е часът? - Сряда сме. - А! Зачи има още време до лятото.

Лято

Как си прекарвам лятото ли? Перфектно! Пека се на дивана, къпя се в банята и ходя на екскурзии до работата си...

Лято

Филм -"Лято" Жанр - "Драма" В главните роли - Аз и работата!

Лято

През лятото имах полова близост в парка до паметника на българо-съветската дружба. И до ден днешен при полова връзка в съзнанието ми изникват образите на национални герои.