"
Говорят две приятелки:

- Ти това лято, какво ще правиш ?

- Смятам да отскоча на морето на стоп.

- А не те ли е страх сама ?

- Не освен едно нещо.

- И какво е то ?

- Как мислиш, ако вземат та ме изнасилят, дали ще ми свалят чорапите ?

- Едва ли, защо ?

- Тогава, ще си скрия парите в чорапите, за по-сигурно.
124 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Лято

Лятото обичам да правя на плажа пясъчни замъци от цимент. И после чакам да притичат дечицата да ги ритат..

Лято

Съдията: - Гражданко, кога ви изнасили обвиняемият? - Ами, през цялото лято.

Лято

Полицай гони престъпник. - Замръзни на място! - Не мога, лято е!

Лято

"Добро утро" - това е когато е най-малко 11:00 часа, навън е лято, температурата е 28 градуса, а наблизо се чува шума на Атлантическия океан...

Лято

Колкото по-топло е лятото, толкова по-трудно е да гледаш момичетата в очите.