- Иванчо, ти да не си мюсюлманин?
- Защо ма?
- Ами обрязан си..
- Не съм обрязан. Отхапан съм..
Закъснява Иванчо за час. Учителката го пита: - Защо закъсня? - Нападна ме бандит. - О, Боже! И какво стана? - Открадна ми домашното...
- Здравей, Иванчо! Какво правиш? - Ами отворих един магазин. - Супер! Как успя? - С ей този шперц!
Иванчо: - Марийке,ела да се изчукаме. - Не!Майка ми каза,че вече съм мома и, че мога да допускам момчетата само от кръста на горе. - Добре.Направи челна стойка тогава!
- Иванчо, защо след възкръсването си Христос е отишъл най-напред при жените? - Защото по този начин новината се разпространява най-бързо, госпожо.
Урок по анатомия. Иванчо пита учителката: - Госпожо, каква е разликата между мъжете и жените? - Ами как да ти кажа... Баща ти кой номер обувки носи? - 44. - А майка ти? - 38. -...