- Не мога, неразположена съм. Другата?
- Питах я вече. И тя е неразположена.
- Георги, най-после се престраших да си изпратя снимката в "Клуба на самотниците". - И какво ти отговориха бе, Стефке? - Ми, върнаха ми я обратно. Писаха, че не били чак толкова самотни.
Поканих едно момиче на гости. Масата беше приготвена само със свежи неща: чаршаф, възглавница и завивка.
- Скъпи, вярваш ли във вечната любов? - Разбира се, мила. Но партньорите се сменят.
Пишеш и: - Здравей, как си? Тя си хваща гадже, ходят 3 години, разделят се и ти връща: - Благодаря добре, ти как си?
Ревнива съпруга пита мъжа си: - Скъпи, настина ли... - Да! Да, наистина те обичам! - Направо ми четеш мислите!? Сигурно много ме обичаш. - Какво ти четене на мисли! Ти си третата дето ме пита...