"
Мишката пита хамстера:
- Добре де братовчеде, защо мен ме преследват, тровят ме, все гледат да ме убият и да ми направят нещо лошо, умирам от глад понякога.. а теб те хранят, галят, глезят те, чак играчки ти купуват ...
- PR скъпа... PR.
- Добре де братовчеде, защо мен ме преследват, тровят ме, все гледат да ме убият и да ми направят нещо лошо, умирам от глад понякога.. а теб те хранят, галят, глезят те, чак играчки ти купуват ...
- PR скъпа... PR.
190 прегледа