"
Направо не разбирам, как може да ме боли главата. Уж е само една кост, а ме боли…
Ученик
Ученик
133 прегледа
Оптимистът казва - "Всичко ще е добре!" Песимистът тъжно уточнява - "За кого?"
Никой не умира девствен... Живота преебава всеки!
Живеем в удивително време, когато младеж може да порази девойка, ако просто й напише съобщение без грешки!
От всички зеленчуци най-обичам суджуци…
Балансирана диета е, когато и в двете си ръце имате еднакви парчета торта.