"
Направо не разбирам, как може да ме боли главата. Уж е само една кост, а ме боли…

Ученик
133 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Лафове

Оптимистът казва - "Всичко ще е добре!" Песимистът тъжно уточнява - "За кого?"

Лафове

Живеем в удивително време, когато младеж може да порази девойка, ако просто й напише съобщение без грешки!

Лафове

Балансирана диета е, когато и в двете си ръце имате еднакви парчета торта.