"
Некрофил - човек, който проявява жив интерес към покойниците.
690 прегледа
Колкото повече се гледаше в огледалото, толкова повече вярваше в теорията на Дарвин!
Ако комплиментите бяха истина, то това не биха били комплименти, а просто информация!
По-добре човек без състояние, отколкото състояние без човек!
Ако имаш нещо, което обичаш - пусни го на свобода. Ако то се върне, ще бъде завинаги. Ако не - значи никога не е било твое.
Човек може да живее без храна 1 месец, без вода 1 ден, без въздух 1 минута, а без акъл - цял живот.