Българинът с две малки маймунчета.
Руснакът с две малки маймунчета.
Арабинът с едно.
- Защо така бе?
- Какво искате като ме затворихте с мъжка маймуна!
- Скъпи, и аз ли съм произлязла от маймуна? - Спокойно! Ти си от кобила!
В автобуса: - Мамо, мамо, маймуна! - Аз не съм маймуна, а негър! - възмущава се чуждестранният студент - Мамо, мамо, тя говори!
Запитали радио Ереван: - Дали Ева е изневерявала на Адам? Радиото отговорило: - Че как иначе, нали човекът е произлязъл от маймуната...
Адам и Ева ще правят секс. Разтворил Адам краката й, между тях няма нищо. Казал й: - Виж, направи нещо, за да стане секс.. Отишла тя при чаплата и я помолила да я клъвне между краката. Тя я клъв...
- Скъпи, нима наистина човек е произлязъл от маймуната? - Да, скъпа. Но ти си от най-симпатичната!