Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Аз бях на 15, а той на 25. Беше ме страх. Знаех, че ще боли! Той го извади и аз усетих, че изтръпвам. После потече кръв... Никога до сега не ми бяха вадили зъб!
- Не ви ли е срам да закъснявате за работа? - Срам ме е. Но изпращах жената на работа. - Това е похвално, но защо толкова дълго? - Тя... се дърпаше.
Лейла се приготвя за коктейла и накрая се показва на съпруга си: - Скъпи, как намираш новата ми рокля? - Тя е като екскурзовод - показва всичко, което има да се види...
Защо мъжете нямат бричове? - Защото било грозно.
Вървят две баби. -Мале, глей ги тия младите как се зацелували насред парка,срам нямат... А аз едно време, на седянката, като бръкна на Кольо в потурите , пък мачкам, мачкам, очите си не мога да вди...