"
Щирлиц трябва да се срещне със свръзката си от Русия в някакъв германски бар. Отива, сяда на бара и казва:

- 100 грама водка.

- Нямаме, вчера свърши.

- Тогава сто грама коняк.

- И коняка свърши.

- Една бира?

- И бирата свършихме.

"Ясно, свръзката е пристигнала", мисли си Щирлиц.
200 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Бира

- Жена, как се казва онова бялото цвете с жълтото в средата... - Маргаритка! - Ааа добре, Маргаритке ходи и ми донеси една бира...

Бира

- През целия си живот една чаша бира не съм изпил! - Защо така? - Пия от бутилката направо.

Бира

Всеки знае, че може да се гледа на кафе. Но знае ли някой, да гледа на бира?

Бира

По-добро от бира след работа може да бъде само бира вместо работа.

Бира

Вървят баща и син по улицата. Бащата купува бира и пие. Синът казва: - Тате, купи сладолед. - Ти в ред ли си, бира със сладолед?!