"
Събудил си се и не знаеш с кой крак да станеш?
Изпрати "КРАК" на 1212!
Изпрати "КРАК" на 1212!
336 прегледа
Получавам СМС през нощта: - "Трябват ли ви дърва!" Отговарям: - Не! И на сутринта гледам в двора ми ги няма дървата!
SMS-1: Прочети на глас: "Брахамора уте софкамота тус!" SMS-2: Току що произнесохте древноиндийско заклинание, предпазващо ви от полови контакти през следващите три години.
SMS... Той: - Скъпа, какво става? Защо не ми се обаждаш? Тя: - Защото се сетих, как ме излъга преди две години, на 12 октомври в 13,48 часа!
SMS в пристъп на откровение: "С теб идеално ще си писнем".
Написах смс на гаджето: - "Снощи ми беше много хубаво с теб". Тя ми отговори: - "Не само на теб".