"
- Скъпа, имам изненада за теб!
- Изтрезнял си?
- Изтрезнял си?
136 прегледа
- Момчета, жената ме изгони! - Ти... женен ли си? - Кой е казал, че моята?
- Вие носите за анализ не урина, а ябълков сок! - Господи, какво съм дала на сина си за училище...
Защо жените понякога симулират оргазъм? Защото си мислят, че на мъжете им пука :))
След семейна караница. Мъжа: - Защо ми пращаш празни смс-и? Жената: - Защото не ти говоря.
– Днес се навършват петнадесет години откакто се оженихме с теб! – Не съм забравил, но вече ти простих за това…