- О, да! Накажи ме, лошо момиче съм!
- Добре. Днес ти изхвърляш боклука.
Момченце се събужда някъде около три часа през нощта и започва да се върти неспокойно в леглото. - Пешко, що не спиш, бе? – пита майката. - Ами не мога, бе, мамо. Що не ми разкажеш една приказка?...
- Скъпа, закъсняваме, а ти от един час се гримираш! - Хубавата картина изисква много работа… - Но ти не рисуваш, а реставрираш!
Повечето от хората, които са виждали летящи чинии, са женени…
Попитали радио Еверан: - Защо повечето репортери от националните медии са обратни? Радиото отговорило: - ..ами защото ги подбират с конкурс.
- Муцка, от известно време мъжът ми спи в другата стая! - Що муцка? - Ми нещо е болен, говори нещо непрестанно за пилешки мозък и птичи грип!!