- Защото съседът е завършил националната професионална гимназия по фотография. А аз съм завършил курса по криминална експертиза в МВР.
- Защото съседът е завършил националната професионална гимназия по фотография. А аз съм завършил курса по криминална експертиза в МВР.
Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Двама пияни отиват на гробището: - Вземи лопата и почвай да копаеш? - ? - Аз ти казвах, да ходим да еб@м жена ти, а ти ми викаш - нее, по-добре първо твоята!
Корабокрушенец плува към близкия остров. Със сетни сили изпълзява на пясъка на един красив плаж. Тъкмо се зарадвал на спасението си, но от близките палми се показва жена му и се развиква: - КЪДЕ СЕ М...
- Не ви ли е срам да закъснявате за работа? - Срам ме е. Но изпращах жена си на работа. - Това е похвално, но защо толкова дълго? - Тя се дърпаше...
- Голям задух, бе жена! - Ееее, чак пък голям? - Преди малко се къпах и започнах да се бърша. Докато стигна до задника, главата ми пак е мокра.
Обява във вестник: "Изчуквам и оправям леки коли... и леки жени"