"
SMS:

Горе главата, че лошо ви виждам.

Снайперист.
244 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

SMS

Получих два поредни SMS-а, и не знам кой от двата е по-неприятен. Първия беше: - "Най-добре е да се разделим", а втория: - "Извинявай, това не беше за тебе".

SMS

SMS: Хайде утре да закусваме заедно? Да ти се обадя или да те побутна с лакът?

SMS

sms: "Скъпи, сготвила съм нещо...За всеки случай купи кренвирши."

SMS

Искате ли да разберете на колко сте години? Изпратете СМС с ЕГН-то си на номер **** и ще получите отговор от нашия оракул!