"
SMS:
Горе главата, че лошо ви виждам.
Снайперист.
Горе главата, че лошо ви виждам.
Снайперист.
244 прегледа
Получих два поредни SMS-а, и не знам кой от двата е по-неприятен. Първия беше: - "Най-добре е да се разделим", а втория: - "Извинявай, това не беше за тебе".
SMS до бившата: "Не ми вдигай - днес ще пия".
SMS: Хайде утре да закусваме заедно? Да ти се обадя или да те побутна с лакът?
sms: "Скъпи, сготвила съм нещо...За всеки случай купи кренвирши."
Искате ли да разберете на колко сте години? Изпратете СМС с ЕГН-то си на номер **** и ще получите отговор от нашия оракул!