"
SMS:

Хайде утре да закусваме заедно?

Да ти се обадя или да те побутна с лакът?
252 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

SMS

Това е автоматична информационна услуга. Информираме Ви, че няма нищо за информиране.

SMS

SMS в пристъп на откровение: "С теб идеално ще си писнем".

SMS

SMS: -До 5 минути идвам. Ако все пак закъснея – прочети SMS-а отново!

SMS

- Мили ученици, зная, че по време на уроците си пращате един на друг смс-и, защото никой, просто така, не си гледа между краката и се усмихва.

SMS

- Ти нали не искаш да ти откраднат колата или да изгори жилището? - Не, не искам, - Тогава изпрати "не искам" на кратък номер XXXX.