Бедният казва:
- Аз не съм ял нищо от три дни.
Богатият отговаря:
- Да, трябва да си наложиш да хапнеш нещо!
- Ало, скъпи, къде си? - В работата. - Звънях в работата ти, няма те там! - Значи вече съм си тръгнал.
Съпруга постоянно мрънкала на съпруга си относно малкия размер на бюста си. Дали операция за уголемяване, дали кремчета, дали гелчета. Постоянно. На човека накрая му писноло: - Що не си ги натъркаш...
Някаква грозотия към бай Слави: - Скъпи, готова съм на всичко за теб! - И аз сам готов на всичко, за да... се отърва от теб!
Две възрастни дами отишли за първи път на конни надбягвания. Едната дори заложила на кон № 5, но той стигнал на финала последен. - Слава Богу!- възкликнала тя. - Не знам какво щях да правя с този к...
Всички искат да прекарат времето си добре, но него не можеш да прекараш.