"
Срещат се двама на улицата.

Първият:

- Ти що си толкова тъжен, бе?

- Ами син ми се роди!

- Ами радвай се, бе! Как го кръстихте?

- Людвиг.

- Е що пък Людвиг?

- Ами защото е четиринайсти!
126 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Семейни

- Стояне, днес продавачът ме нарече госпожица. Чудя се защо? - Защото не е предполагал, че някой може да се ожени за теб.

Семейни

- Обичаш ли ме? - попита Моника. - Не е прилично да се говори с пълна уста, - отговори Бил Клинтън.

Семейни

- Аааа, неее, не там, неее! - Опааа, сори. Мамка му и еднооко копеле. Хем недовижда, хем се вре навсякъде.

Семейни

Един човек искал да отиде на маскен бал. Решил да се маскира като Адам. Изпратил на една агенция писмо с молба да му изпратят едно смокиново листо. На другия ден го получил, но листото било много...

Семейни

Масите се хранят на столове! (Лозунг за народните маси по татово време)