"
- Стой! Никой да не мърда!

- Обир ли е това?!

- Не, селфи!
133 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Лафове

За мен работата е свято нещо, затова и се старая излишно да не я закачам.

Лафове

Първите четиресет години от детството на мъжете са най-трудните.