"
- Стой! Никой да не мърда!
- Обир ли е това?!
- Не, селфи!
- Обир ли е това?!
- Не, селфи!
133 прегледа
Какво е семеен мъж? - магаре вързано за слива!
За мен работата е свято нещо, затова и се старая излишно да не я закачам.
Първите четиресет години от детството на мъжете са най-трудните.
Глупците често наричат глупост, това което не разбират!
Някой ми е разменил Стълбата към успеха с друга. Тази е по-къса.