"
Сутрин настроението ми винаги е хубаво. Просто е чудесно. Докато не звънне алармата за ставане.
129 прегледа
Шегата трябва да е от сърце, а не от друг сайт.
Къпе се тоя, дето го мързи да се чеше...
Най-важният орган от човешкото тяло е задника (седалището), защото участва в обучението, възпитанието, мисленето, вземането на решения и търсенето на приключения…
Някои пречат най-много, когато се опитват да помогнат!
Повечето хора са толкова щастливи, колкото са решили да бъдат.