подпис: свинята
подпис: свинята
Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Веган съм не защото обичам животните, а защото мразя растенията.
Кралят обявил достойна награда: който се справи със страшната ламя и за доказателство му донесе двата й предни зъба, той ще получи за награда половината кралство и принцесата за жена. Отново се зар...
Две бълхи стояли на едно умряло куче и едната казала: - Ех, дали има живот и на другите кучета?!
- Защо си кастрирал котарака си? - Защото много скита, по цели нощи мърсува и не се прибира. - А сега как е? - Пак скита, но вече като консултант.
- Моля ви,господине,махнете това куче от мене,вече усещам как ме полазват бърхи! - Рекси,ела тук,че леличката има бълхи.