Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Две флегми си говорят: - Ти за колко време обикаляш града? - За 3 години. - Ей, ти си цяла комета!
От новините: "Вчера малккия Иван И. е намерил в спалнята на родителите си 5 таблетки Вигра,които изпил. Скоро след това е закаран по спешност в "Пирогов" с изгаряния втора степен по дланите."
Звъня на моя и го питам: - Скъпи, ти много ли ме обичаш? А той ми отговаря: - Купувай, скъпа, купувай ...
- Какво може да е по-гадно от това да отхапеш от ябълката и да видиш червей? - Да отхапеш от ябълката и да видиш половин червей!
Винаги съм си мислил, че за фейс - контрол по нощните заведения седят такива типове каквито никога не биха пуснали вътре...