- Какво ще обичате, госпожо?
- Една боза и една склероза
- Моля?
- Ох, пак ме е хванал еклерът! - плесва се дамата по челото.
Лягаме си с жената да спим. Жената: - Лека нощ! Аз: - А съпружеския дълг? Жената: - Опрощавам ти го...
Момиченце отива в кварталната бакалия. Едвам подавайки се над плота, с тънко гласче задава въпрос : - Леличкооо, ще може ли да ми дадеш четири бирички? Магазинерката се навежда, поглежда го многозн...
- На теб бирата ти е по-скъпа, отколкото аз! - Не си права, скъпа! Бирата е къде по-евтина!
- Скъпи, искаш ли да се оженим? След като се оженим, ще споделям с теб всички тревоги и грижи… - Ама аз нямам тревоги и грижи? - Е, аз нали за това казвам - "след като се оженим"!
Качиш ли се горе и не виждаш долу, по-добре слизай.