– Вярно е – отговаря селянинът.
– А истина ли е, че сте го нарекли и "овен"?
– Не, това забравих да му кажа.
- Разказах на мама за теб! - Какво каза тя... - Децата ни ще са красиви, но глупави!
Обикновено във всяка една компания си има и глупак. Ако мислиш, че във вашата няма… значи имам лоша новина за теб!
Хиляди българи изпратиха протестни sms-и на кратък номер XXXX за да обяват, че не са съгласни с изследването, в което българите са обявени за една от най-глупавите нации в Европа.
На опашката пред портата на Свети Петър си говорят двама мъже: - Ти от какво умря попитал първият? - От сърдечен удар. А ти? - От студ. И как така умря от сърдечен удар? - Един ден ми се н...
Отишла една жена при Конфуций и го попитала каква е разликата между моногамията и полигамията. Конфуций извадил пред нея пет чайника и пет чаши, и казал: - Налей от един един чайник в петте чаши и пр...