Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Млада певица пее в операта. След изпълнението я викат на бис. После втори бис. Трети, четвърти... осми. По някое време се престрашила да попита: - Докога ще ме викате така на бис? Глас от пуб...
Питат малко момиченце: - Каква искаш да станеш? - Фолк-певица. След десет години. - Искаш ли да станеш певица? - Не. - А защо? - Малки са ми циците.
След като служителите от НАП обвиниха фолк-певиците, че не декларират парите, които им се бутат по сутиените, се разбра и коя е най-провинилата се певица. Това е Преслава.
Млада певица пее в операта. След изпълнението я викат на бис. После втори бис. Трети, четвърти… осми. По някое време се престрашила да попита: - Докога ще ме викате така на бис? Глас от пу...
- Сигурно е ужасно, когато една певица разбере, че повече не може да пее. - Още по-ужасно е, когато не разбере това.