Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Из писмо до вестник: "Всички мои приятелки вече са омъжени и гледат деца, а аз ходя като няква глупачка всеки ден на училище."
- Пак сме забравили ключа от входната врата,- казва хер Мюлер на жена си, когато късно вечерта се връщат от гости. - Големи глупаци сме! - Говори, моля те, в единствено число! - сопва се жена му....
Повишават началник. Сбогува се с отдела си: - Благодаря за всичко колеги! Как ще карате без мен? Даже ми е мъчно за вас! Ще вземат да ви назначат някой глупак. Чува се жален глас: - Ето, пак глу...
Има много вицове за женската логика... А сега да поговорим за мъжката: - къде е логиката: да се ожениш за глупачка, а после да се жалваш от липсата на логика в нея.
- Господи, колко съм била глупава, когато се събрах с теб! - А сега? Три деца, панелка в "Бухово" и мъж-алкохолик - умна ли си сега, а?