От пощата връщат писмото на подателя с бележка: "Адресантът е починал, новият му адрес е неизвестен."
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
Палачът вдига брадвата и казва на осъдения: - Какво се мръщиш бе, ти си лесен. А аз след работа трябва и дърва да цепя.
- По очите ти познавам, че си пил! - По гъза ти познавам, че си яла!
Съпругът: - Защо ги гледаш постоянно тези кулинарни предавания, като изобщо не можеш да готвиш? Съпругата: - А ти защо гледаш п*рно?
Този остър език не ти ли драска емайла на зъбите?
Мислиш си, че нищо не струваш? Сигурно не си чувал за цените на органите?!
- Знаеш ли по какво се различава пердето от тоалетната хартия? - Не! - А, гадино, значи ти си бил!
Срещу лека депресия може да се потопите във вана с ароматни масла, а срещу тежка - със сешоар!
- Алооо, радио "Веселина" ли е? - Да, кажете? - Искам да поздравя Карамфил асматика, с песента на Преслава - "Дишай"!
За да покаже нагледно на учениците, че неговия предмет в бъдеще ще им потрябва, учителят по геометрия си наряза кренвиршите с транспортира.
Ако тъща ви се обади и попита, как да смени крушката над ваната в банята, правилния отговор трябва да започва с думите -"Напълнете ваната с вода..."
Попитали една коза: - Къде жените са най-грозни? Козата: - МЕ-Е-Е-И-И!
Защо си толкова тъжен? - Напусна ме момичето ми. - Да, голяма загуба за сутеньор, особено в началото на туристическия сезон.
Три бика, единия млад, втория на средна възраст и третият - старец, си пасат трева на една ливада. По едно време покрай тях минало стадо крави. Тогава младият бик казал: - Иииииии... Крави!!! Ай да...
- Мамо, вярно ли е че дяволите имали рога? - Не всички, мамо, само женените.
- Защо след полов акт мъжът се обръща на някъде и не гледа жената? - Защото мрази да гледа шибани работи!
- Защо те задържаха след училище? - Бях забравил къде са Хаваите. - Е, в бъдеще запомняй къде си слагаш нещата.
- Мамо, мамо, а как завърши филмът по телевизията? - Хладнокръвният убиец сложи трупа във ваната, заля го със сярна киселина, изчака да се разтвори и пусна водата, за да изтече в канала... Хайде, м...
- Никога няма да се разболееш от СПИН! - Защо? - Защото си капут!
Сутрин след тежък запой в студентско общежитие. Изведнъж се чува силен женски вик: - Кой снощи спа с мен?!? Всички мълчат. - Казвайте! Кой снощи спа с мен?!? Пак всички мълчат. След около 5 минути...