- Когато започвах своята кариера, нямах нищо друго, освен собствения си ум! - Да, мнозина в наше време започват от нулата.
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
- Кой оператор дава най-много допълнителни минути? - БДЖ.
В Холивуд вече се говори за филм за живота на Елизабет Тейлър. Филмът ще се казва "Осем сватби и погребение".
- Само шантавите може да купуват захар на такава цена, каквато е при вас. - Ами...не купувайте. - Да, бе, шантавите ще я изкупят всичката!
- В склада се развалиха два тона полиграфическа продукция. - Как може да се развалят, това да не е ядене?! - Календари.
Лъчо се качва на такси, шофьорът почва да приказва:"Харесвам си работата, аз съм си шеф, никой не ми казва, какво да правя". Лъчо:"Завийте тук вдясно!"
90 процента от мъжете не помнят лицето на Галена.
От рецензия: "..Действието в книгата се развива толкова бързо, че към средата на книгата авторът още не е успял да спомене пола на главния герой."
Човек не може да яде осем часа, не може да пие осем часа, не може даправи любов осем часа. Единственото, което човек може да прави осем часа - това е РАБОТАТА!
Уважавай своя шеф! Ти виждаш пред себе си само един идиот, а той - цяла група!
Социолози провели анкета: какви бележки подават момчетата на момичетата в училище. Най-популярните от 1 до 6 клас: "Обичам те". От 7 до 10 клас: "Искам те". И в 11 клас: "Благодаря."
Когато таксиметров шофьор ми дава акъл за живота, аз слушам, а после правя всички наобратно, за да не стана таксиджия.
- Защо всеки път, когато свиря на цигулка, ми се потят ръцете? - Това не е пот...Цигулката ви плаче...
- Ало, здравейте, може ли да си поръчам пътечка? - Колко грама? - Ама не говоря ли със залата за боулинг?...
Малкият Михаел Шумахер се записва да тренира картинг. Баща му го пита: - Какво учи на първата тренировка? - Да пръскам с шампанско.
- Девойко, вие омъжена ли сте? - Не, прехранвам се от случайни запознанства.
Лекарят недоволен от малката сума, която му дал пациентът, подхвърлил иронично: - За мене ли ги давате или за прислужника? - И за двамата!
Разговарят две секретарки: - Чела ли си някой любовен роман напоследък? -Една много романтична история.Жалко само, че краят беше трагичен. -Смърт? -А,не.Той се връща при семействот...
- Къде беше? - Скачах с парашут. - А защо тениската ти е мокра? - По време на полета се изпотих.
- Искам синът ми да свири на духов инструмент. - Има ли талант? - Да, от два метра и половина гаси свещ.