Реклама на БГА 'Балкан': - Само с нашите полети можете да видите както този така и онзи свят.
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
Всички постоянно ми говорят зад гърба, не мога вече! Зоран, 52 год., таксиджия
Двама играли цяла нощ на покер и на сутринта единия - обран до дупка - попитал: - Не мога да разбера, защо все ти печелиш? - Ами защото ти все губиш!
Артист ще се снима в опасен епизод без дубльор. Притеснено пита режисьора: - Ами ако онова въже се скъса? - Ей, знаеш ли че това е много добра идея!
Редактор пита автора: - Така и не разбрах, защо вашият роман се нарича "Бумеранг"? - Ами нали все ми връщате ръкописа обратно.
Две холивудски актриси позират на фотограф. Едната прошепва на другата: - Скъпа, вдигни малко брадичката. Браво! А сега и другата.
"Моноспектакъл - театър с един актьор. Всичкият билет е продаден."
- Е, как беше на вчерашния концерт? - обръща се баща към малкия си син. - Добре ли пяха? - Не - отговаря малкият. - Наложи им се да повтарят някои неща по искане на публиката.
Между актриси: - Как мина кастингът, скъпа? - Чудесно! Режисьорът имаше само една забележка към мен - краката ми били студени!
- За вас, продавачите, кого е най-трудно да измамите? - Другите продавачи.
Тя беше на 18, той на 30. Бяха сами. Тя знаеше какво ще направи той сега. Той се наведе леко над нея, тя започна да трепери цялата. - Страх ме е… - прошепна тя. - Не бива! - каза той. После и...
Кандидатите за работа на язовир трябвало да отговорят писмено на въпроса: - Какво означава хидродинамика? Първият изпитван отговорил: - Това означава, че няма да получа работата.
Човекът е същество, което е разумно и следователно, винаги може да намери най-голямото разстояние между себе си и работата.
Кандидатствам за работа и изненада… искат снимка в цял ръст?!? Та като се наредиха едни въпроси в главата ми… Ама, аз за какво кандидатствам? В анфас или в гръб? Щото полегнала без гащи съм най-фотоге...
Ако се опитват да те убедят, че освен теб, друг не може да свърши тази работа, то значи, че няма други глупаци като теб.
– Здравей, как си, къде работиш? – В БАН. – А, по-точно? – В института по генетика. – По-конкретно? – В групата по подготовка на материали за изследвания. – Какво? – Ловя мушички за анализи…
Работа е, когато ставаш в 7:00, а се събуждаш в 12:00. Ваканция е, когато се събуждаш в 7:00 и ставаш 12:00.
Това, че след новогодишния банкет ме цепи главата и нищо не помня, почти се понася. Но доста по-лошото е, че в работата всички идват и съчувствено питат: – Шефът вече вика ли те?
Интервю със знаменит учен: - Кажете, защо решихте да търсите разум в космоса? - На Земята вече търсих и не намерих.
Художникът и юристът си приличат по това, че и двамата могат от черното да направят бяло.