Пиянски

Телефонът звъни в три часа през нощта. Мъжки глас пита: - Ало, 31ХХХХХХХ ли е? - Алкохолик нещастен, не можа ли поне една цифра да улучиш?

Пиянски

Група туристи в Балкана са изгубили дамаджана с 15 литра ракия. Цяла седмица им се наложило да карат само на храна и вода.

Пиянски

- Направих най-великото откритие, "Перипетум мобиле", вече е факт! - ? - Когато съм трезвен не помня какви съм ги вършил като пиян, а когато съм пиян, вече съм забравил какви съм ги свършил като т...

Пиянски

Как пие руския човек. В началото пие това, което иска. После каквото може. И накрая каквото е останало.

Пиянски

Организатор на сватби: - Не трябва да се слагат масите под буквата "П". - Защо? - Защото след третия тост за гостите става лабиринт.

Пиянски

Семейство има гости. Майката изпила няколко питиета и отишла да слага детето да спи. Момиченцето, недоумяващо пита: - Мамо, а защо си се напарфюмирала с на татко парфюмите?

Пиянски

В новогодишната нощ тест за трезвеност не са минали 5 шофьора, а 125 са минали, но много скъпо.

Пиянски

Мисля си "Наистина не трябва да пия толкова много..." но един глас в главата ми казва: "Не го слушай, пиян е!"

Пиянски

Къде е вашата половинка за св. Валентин? Моята вече се охлажда в хладилника.

Пиянски

Лежейки си в леглото, ударих едно шотче текила. Понеже нямах лимон и сол под ръка, лизнах каквото има. Жената остана много доволна.

Пиянски

Време е вече да се замисля, къде да изкарам нощта на 31-ви декември срещу втори януари.

Пиянски

Работата да не е....пиене, че да свърши!......... Макар,че и пиенето е вид работа

Пиянски

Мъжът: "Обичам те! " Жената: " Ти ли го казваш или бирата? " Мъжът: " Аз го казвам на бирата."

Пиянски

Господине лошо ли ви е??? -Не Хубаво ми е!!! Защо тогава Повръщате ... ??? -Немога да задаржа Толкова щастие в себе си.

Пиянски

Двама пияници искали да отидат до съседното село, за да си довършат "партията". Видяли едно такси и попитали шофьора колко ще им вземе до там, таксиджията отговорил, че за 15 лева ще ги закара. Пия...

Пиянски

Седят си Исак и Моше и обсъждат филма "Титаник". - И колко пъти го гледах, толкова пъти се просълзявах... - реди Исак. - И аз! Много жалко за брилянтите, наистина!!!

Пиянски

Режисьор се кара на сценаристите на сапунен сериал: - Абе, некадърници такива, каква е тая скука, дето сте я написали бе! Я вземете и убийте Идалго, или отровете Хелена, или пък някой да застреля Х...