Подаръци

За годишнината от сватбата мъжът подари на жената тиган... А жената на мъжа - каска.

Подаръци

- Иха! Колко много приятели имаш! - Не ми се вярва! - Защо? Виж, каква купчина подаръци си събрал. - Само пепелници, табакери и запалки. А уж на всички им казах, че мисля да спирам пушенето.

Подаръци

Бати Мангасарян получил социалните помощи, почерпил се подобаващо и прибирайки се купил една точилка за баница - подарък за жената. Айше като го видяла какво е купил взела да се вайка: - А бре М...

Подаръци

- По-рано постоянно ми носеше подаръци, но откакто се оженихме, престана. - Скъпа моя, нима си видяла някой рибар да дава червейче на рибата, която вече е хванал?

Планина

- Наскоро при нас в планината, един орел отнесе от стадото черен козел и след половин час се върна и донесе бял козел. Какво ли означава това? - Нищо особено, просто орелът играе шах с пастира.

Планина

Eдна вечерв Ломиндол. Задругата спи... По едно време Гимли буди Леголас и му вика: - Леголас, хайде да..., а? - Ама не може, бе Гимли! Нощ е, другите ще ни чуят и какво ще си помислят тогава?...

Планина

Трима алпинисти се катерили по една планина. По едно време скалата се счупила и алпинистите полетяли. Първият успял да се хване за друга скала. Втрият успял да се задържи за краката на първия,а третия...

Пешо

Жега. - Пешо, искаш ли една ледена биричка? - И питаш?! - Не питам, гавря се...

Пешо

Двама слаботелесни са саквартиранти. Един ден единия вика: - Пешо, помогни ми Да вдигнем сапуна! - Не мога, Гошо. Чаршафа ме е затиснал.

Пешо

Отива Пешо на интервю. Дават му тест за администратор, минава го успешно и пита: - На всички куриери ли давате такива тестове?

Пешо

Двама приятели се срещнали. Единия попитал: - А бе, Пешо да не умрял? - Що? - Ми гледам погребват го нещо!!!

Пешо

Двама слаботелесни са съквартиранти. Един ден единия вика: - Пешо, помогни ми да вдигнем сапуна! - Не мога, Гошо. Чаршафа ме е затиснал.

Пешо

Двама старци седели на една пейка в парка. Единият попитал: - Пешо, какво четеш бе? - Не знам. - отговорил другия. - Е как, нали четеш на глас бе? - Е да, ама нищо не чувам.

Пешо

Двама старци седели на една пейка в парка. Единия попитал: - Пешо, какво четеш бе? - Не знам. - отговорил другия. - Е как, нали четеш на глас бе? - Е да, ама нищо не чувам.

Перничани

Пернишка панелка... На първия етаж някой киха... От втория се чува: -Наздраве, комшоoo! А от третия се провикват: -Ееееее, п***рас'ии... сами си пиете aaa?!

Празнични

- Тате, а в ада има ли празници? - Разбира се, веднъж в годината им спират топлата вода.

Празнични

- Мамо, а защо са им на учителите цветя за 15-ти септември? - За да мислят, че имат празник.