В магазин за домашна техника: - А въобще има ли телевизори с японски кинескопи. - Да, и то много. - А къде са? - В Япония.
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
- Нямате съвест! - Не, имам, просто с нея се договорих!
- Вчера ходих в Макдоналдс! - Не успя ли до вкъщи да устискаш?
Вървя си по улицата - времето е отлично, настроението просто супер. Боже! Направи така, че и на околните да им е такова настроението!!! Спъвам се, падам. Всичко наоколо се смеят, копелета гадни!
За облекчаване работата на шофьорите на маршрутни таксита е пусната монета от лев и петдесет.
- Кой си ти? - Нинджа. - А защо си толкова бавен? - Костенурка-нинджа.
По радиото: - Слушахте избрани произведения на узбекистански композитори, а сега да продължим с музика...
Новият прякор на "Вальо Топлото" бил "Вальо На Топлото".
- Тате, а царете имат ли мания за величие? - Случва се понякога. - А за кой се мислят тогава? - За народа.
Чук, чук! - Кой е? - Сега... - Кой Сега? - Сега като намеря ключа ще видиш кой е!
Две селянки влачат в калта голям бидон с мляко и си говорят: - Когато бедната Изаура я изпратиха на плантацията, направо ми късаше сърцето за нея!...
В аптеката: - Дайте ми хапчета срещу алчност. Само, че много, страшно много! И да са евтини!
- Ти да не си нудист? - Да. Как се сети? - Цял ден ходиш с разкопчан цип.
Домакинята към гостите: - Нима вече си тръгвате? - Да. - А защо така бавно?
- Мечтая си да изкарвам 100 000 на месец, както моя баща! - Толкова ли изкарва? - Не, той също мечтае!
"Изплюх се на очилата на продавача, защото ми стана жал за него, и реших да не му счупвам очилата, а просто да се изплюя върху тях. Счупих му после очилата, защото той не оцени моята доброта и почна д...
Някои се лекуват с Coldrex. Други с Fervex. Трети - с Durex.
- Сине, ако искаш да успееш в живота, трявба много да се работи! А сега тихо! Сега ще теглят числата от тотото!
- На колко си години? - 16. - Кога ги навърши? - Преди 2.5 години.
- Къде така изтупан? - На среща. - А защо си без цветя? - Гащите са ми на цветенца.