Две селянки влачат в калта голям бидон с мляко и си говорят: - Когато бедната Изаура я изпратиха на плантацията, направо ми късаше сърцето за нея!...
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
В аптеката: - Дайте ми хапчета срещу алчност. Само, че много, страшно много! И да са евтини!
- Ти да не си нудист? - Да. Как се сети? - Цял ден ходиш с разкопчан цип.
Домакинята към гостите: - Нима вече си тръгвате? - Да. - А защо така бавно?
- Мечтая си да изкарвам 100 000 на месец, както моя баща! - Толкова ли изкарва? - Не, той също мечтае!
"Изплюх се на очилата на продавача, защото ми стана жал за него, и реших да не му счупвам очилата, а просто да се изплюя върху тях. Счупих му после очилата, защото той не оцени моята доброта и почна д...
Някои се лекуват с Coldrex. Други с Fervex. Трети - с Durex.
- Сине, ако искаш да успееш в живота, трявба много да се работи! А сега тихо! Сега ще теглят числата от тотото!
- На колко си години? - 16. - Кога ги навърши? - Преди 2.5 години.
- Къде така изтупан? - На среща. - А защо си без цветя? - Гащите са ми на цветенца.
- Здравейте! Препишете ми апартамента си. - Моля? - О, съжалявам, да започна от начало... Вярвате ли в Бог?
На въпроса: Какво ще направите, когато видите зелено човече? 80% отговорили - Ще спра да пия. 15% отговорили - Ще започна да пия. 5% отговорили - Ще пресека улицата.
След 17 неуспешни интервюта за работа започнах да се съмнявам в късметлийския си анцунг.
Днес толкова ме мързи, че...
Последните думи на месаря... - Кольо, хвърли ми тоя нож, бе!?!
- Скъпи, ще те напускам. Казаха ми, че си педофил! - Ау, какви са тия думи! На това ли ви учат в детската градина?
-Петьо, имаме ли друг шампоан? -Не! Защо ти е? На този какво му има? -Ами тук пише ”за суха коса”! Аз моята вече я намокрих.
На Марко Тотев само веднъж му провървяло. На погребението му валял проливен дъжд и само той бил на сухо.
На един човек му омръзнал живота и решил да се самоубие с успокоителни.. Но след първите няколко хапчета се почувствал много по-добре.
Ай ем българче Ай ем българче. Обичам наште маунтинс зелени. Българче да се наричам - ит из фърстли джой фор мене. Ай ем българче. Фром Кричим. Днес ай лив ин Саут Дакота....